Start arrow Kontakt arrow O autorze
Skąd, jak i dlaczego...
WiTEK 03.05.2007. ostatnia aktualizacja: 03.02.2011.
ImageKrzysztof Witkowski, rocznik 1978. Z wykształcenie elektronik następnie inżynier telekomunikacji. Aktualnie prawie w zawodzie.

W wolnych chwilach zajmowałem się tym co można zobaczyć tutaj wokoło. Biegałem po fortach i robiłem zdjęcia. Były to moje dwa główne zainteresowania: fortyfikacje i fotografia. Jeśli jesteś zainteresowany efektami mojej pracy to gdzieś tu obok znajdują się linki, które możesz odwiedzić. Niestety z braku czasu dawno już nie widziałem fortyfikacji. Stąd jak widać strona raczej wegetuje i oczekuje na lepsze czasy. Tak to bywa...

Pierwszą styczność z fortyfikacjami miałem jeszcze w 8 klasie podstawówki. Odwiedziłem wtedy fort VII w Cybulicach nie mając pojęcia do czego ten beton mógł służyć. Dopiero rozpoczynając studia głebiej zainteresowałem się tematem. W ten sposób w 1999 roku powstały zaczątki strony www, którą możesz teraz oglądać. W fortecznych odkryciach bardzo pomógł mi Wiesiek łaskarzewski (www.rozan.hg.pl), który chętnie przekazał swoją wiedzę na temat konstrukcji fortów i aktywnie uczestniczył w fortecznych wycieczkach. Podziękowania należą się także Przemkowi Boguszewskiemu za przekazanie rozległej wiedzy na temat fortyfikacji.
 


Legionowo
Modlin
Warszawa
Zegrze
Kontakt